Technika

NCTech Iris360

Virtuální prohlídky fotíme 360° fotoaparáty schválenými a doporučovanými společností Google.  Snímky z nich jsou kompatibilní s prostředím Google Street View. Jedním z nich je fotoaparát Iris360 od společnosti NCTech, pořizující snímky čtyřmi nezávislými objektivy. 

NCTech Iris360 fotoaparát

Ricoh Theta S

Ricoh Theta S disponuje dvěmi objektivy s úhlem záběru 180 stupňů dohromady vytvoří velmi kvalitní 360° fotografie i video. Při natáčení z výšky se tímto fotoaparátem pořizují virtuální prohlídky staveb či rozsáhlejších pozemků.

Ricoh Theta S fotoaparát

Sony Alpha A7 S II

Pro natáčení videa používáme Sony Alpha A7 S II​ profesionální fullframový fotoaparát se 4K video rozlišením. Pracujeme se špičkovými výměnnými objektivy, optickou stabilizací obrazu a dálkovým ovládáním přes síť Wi-Fi.

Sony Alpha A7 S II fotoaparát

Sony RX100 IV

Pro natáčení akčních záběrů náš tým používá nejlépe vybavený kompaktní fotoaparát na trhu, Sony RX100 IV. Ten díky čipu profesionálních filmových kamer pořizuje vysoce kvalitní video záznam v ultra vysokém rozlišení 4K.

Sony RX100 IV fotoaparát

Olympus OM-D E-M1 II

Profesionální fotoaparát Olympus OM-D E-M1 MARK II patří mezi nejrychlejší fotoaparáty ve své kategorii. Rychlost sekvenčního snímání dosahuje až 60 snímků/s. Fotoaparát používáme zejména pro fotografování akčních záběrů, ale také interiérů a exteriérů firem.

Olympus OM-D E-M1 II fotoaparát

DJI Mavic 2 Pro

Letecké záběry se pořizují pomocí bezpilotních letadel - dronů. Obvykle jsou používány drony DJI Phantom, které natáčí extrémně kvalitní stabilizované záběry kamerou s 4K rozlišením. 

DJI Mavic 2 Pro dron
arrow